Podgląd pojedynczego posta
Stary 16.08.2007, 07:48   #43
czary2mary
Zamaskowany
 
Avatar użytkownika czary2mary
 
Data rejestracji: 12.10.2005
Posty: 22,297
czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez Burt Podgląd Wiadomości
Dobrze, że temat odświeżony.Ostatnio razem z ze zmianą neostrady na szybszą dostałem gratis program ArcaVir2007 System Protection.Aktualnie używam Avast'a i jestem z niego zadowolony.Ale chciałem się zapytać czy ktoś używał ArcaVir i czy jest lepszy od Avasta?
Zmieniaj ArcaVir jest o półkę wyżej niż Avast który generuje dużo fałszywych alarmów i przepuszcza dużo virów ponieważ ma małą bazę sygnatur.
W skład ArcaVir System Protection 2007 wchodzą takie moduły jak monitor antywirusowy, skaner antywirusowy i poczty elektronicznej oraz zapora sieciowa (firewall). Dodatkowo aplikacja zawiera funkcjonalność pozwalającą na wykrywanie dialerów, programów typu spyware oraz oznaczania niebezpiecznych wiadomości typu phishing.Program na pewno nie należy do czołówki,jest trochę "ciężki " z wykrywalnościa też mogłoby być lepiej,ale napewno lepszy od Avasta.Napisali go programisci którzy odeszli z MKS.
czary2mary jest offline   Odpowiedz cytując ten post