Dyskusja: Jaki telewizor HD?
Podgląd pojedynczego posta
Stary 16.08.2007, 11:29   #67
pepperman
Guru
 
Data rejestracji: 10.08.2002
Posty: 1,642
pepperman zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez ed hunter Podgląd Wiadomości
jak si***281; stanie przed ***347;cian***261; klatkuj***261;cego badziewia w markecie, to ***322;atwo zobaczy***263; jeden dobry
taka doslowna sciana to nie byla, bo rozstawione to bylo na lewo i prawo. 99% jednak dyskwalifikowalo koszmarne smuzenie.

Cytat:
Napisany przez ed hunter Podgląd Wiadomości
ja ogl***261;da***322;em nowe modele Philipsa, Sony i Sharpa w***322;a***347;nie, nie by***322;y to tanie modele, ale obraz naprawd***281; luks.
widzialem sony z wyzszej polki i przyznaje, ze nie powalaly i nie powala mnie mnie na kolana. no i to zdzierstwo sony, duzo placisz, malo dostajesz. to juz philipsy sa bogatsze.

Cytat:
Napisany przez AleX69 Podgląd Wiadomości
co was tak ciagnie do tego LCD ogladanego w markecie?
zawsze tam gdzie jasno bedzie lepiej wygladal niz plazma
a jak przywieziesz go do domu i odpalisz przy zgaszonym swietle to ... bryndza
juz kilku takich gagatkow wsrod znajomych mam
przeciez nikt nie kaze kupowac Ci tv tylko po tym co zobaczysz w sklepie. w koncu ludzie maja tego sharpa w domu i oczy tez.

Cytat:
Napisany przez AleX69 Podgląd Wiadomości
nie wiadomo jak by LCD posunelo sie z szybkoscia wyswietlania, katami widzenia i jakoscia kolorow
posuwa sie caly czas. kroczki male, ale jednak.

Cytat:
Napisany przez AleX69 Podgląd Wiadomości
technologi plazmowej w zaden sposob nie dorownaja ... ta w miejscu tez nie stanela
kwestia czasu, a plazma ma zastoj. jedynie pioneer jeszcze ja jakos do przodu pcha tylko za jakie pieniadze i nie wydaje mi sie, zeby znaczaco obnizyli koszmarne zuzycie pradu.

Cytat:
Napisany przez Beerra Podgląd Wiadomości
Sharp w najwy***380;szych modelach troche oszukuje, z timi 4ms to nie jest do ko***324;ca prawda, czer***324; te***380; oszukuje przez kombinacje z gamma, nie ma wog***243;le gradecji szaro***347;ci w bardziej czarnym obrazie (murzyna w nocy nie wida***263; ) smuzenie oczywi***347;cie jest jak na ka***380;dym LCD, ale najlepiej to wida***263; nie przy tenisie itp. tylko wtedy kiedy kamera si***281; porusza, najlepiej to przetestowa***263; nagrywaj***261;c obraz z okna samochodu.
oczywiscie, ale w praktyce to dziala, a smuzenie niektorzy beda widzieli jak bedzie nawet -1ms .

Ostatnio zmieniany przez pepperman : 16.08.2007 o godz. 11:38
pepperman jest offline   Odpowiedz cytując ten post