|
Ja równiez mam na kompie plik z gra na ps2 która po rozpakowaniu zajmuje tyle samo miejsca co przed,czy to normalne?pojawia sie kilka plikow czy powinienem jeszcze cos zrobic z nimi przed wypaleniem na plyte zeby dzialalo? bo w obecnej postaci nie dziala,prosze o pomoc i z gory dzieki.
Dodam tylko ze mam nieprzerobiona konsole od niedawna i swap magic 3.8 wraz z zamontowanymi blokadami slim klap
//połączyłem posty - Berion
[...] poprostu mialem starsza gre ktora jest juz tak zniszczona ze nie czytaj jej konsola ani moj naped w kompie wiec pobralem ja z netu.
czy ktos pomoze?
gg.10549061
mam podobny problem jak kolega powyzej tyle ze moje pliki po rozpakowaniu i ich nazwy wygladaja nieco inaczej prawdopodobnie dlatego ze to inna gra(tym razem chyba bardziej trafilem w temat co berion?)ale nie bardzo rozumiem wasze objasnienia,moja konsola to SCPH 75004,plyta na ktorej wypalalem to DVD-R WERBATIM a predkosc to 4, wydaje mi sie ze jeszcze muszxe cos zrobic po rozpakowaniu pliu z gra ale nie wie co? pomocy
Ostatnio zmieniany przez Berion : 10.09.2007 o godz. 19:59
Powód: //no teraz lepiej ;]
|