Podgląd pojedynczego posta
Stary 24.09.2007, 23:37   #12
Reetou
Zarejestrowany
 
Data rejestracji: 18.05.2004
Posty: 9,590
Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez Arepo Podgląd Wiadomości
DVDMaestro jest już dość stary, nie rozwijany i są z nim coraz to nowe problemy ***8211; przykładowo podgląd w ogóle nie działa w większych rozdzielczościach. Nie zmieniłeś ostatnio monitora lub karty graficznej ?
Nie wiem, co może być przyczyną takiego zachowania Maestro, ale z powyższym nie mogę się zgodzić. Testowałem podgląd w rozdz. 1600x1200 i chodzi OK.

A dla mnie Maestro jest póki co niezastąpiony przy synchro napisów - nie znalazłem nic odpowiedniejszego
Reetou jest offline   Odpowiedz cytując ten post