Podgląd pojedynczego posta
Stary 25.09.2007, 07:57   #12
andrzejj9
the one
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika andrzejj9
 
Data rejestracji: 08.12.2002
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 17,900
andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>
Cytat:
Napisany przez Bartez Podgląd Wiadomości
Narzędzia -> Opcje Folderów -> Widok -> Odznacz użyj prostego udostępniania (czy jakoś tak - piszę z pamięci).
Tej opcji też nie widzę (chociaż to już kojarzę - używałem tego kiedyś, jak miałem problemy z udostępnianiem pomiędzy komputerami):



Przypomniała mi się jeszcze jedna rzecz, która może mieć tutaj znaczenie. Podczas instalacji Windowsa zainstalowałem go przez pomyłkę na partycji D (chciałem normalnie na C). Bałem się zmieniać literę, więc zainstalowałem jeszcze raz na C. Chciałem od razu podczas instalacji sformatować partycję D, ale nie udało się, dlatego zrobiłem to dopiero spod Windowsa (tego z partycji C). Drugi system więc został usunięty, pozostał ten na partycji C, ale jednocześnie podczas uruchamiania systemu pojawia się jeszcze możliwość wyboru dwóch systemów. Nie zajmowałem się jeszcze tym, bo nie mam pliku boot.ini, a nie pamiętam teraz jak inaczej się to zmienia, ale być może te pozostałości jakoś wpływają na ścieżki dostępu do poszczególnych plików?
__________________


neverending path to perfection..
andrzejj9 jest offline   Odpowiedz cytując ten post