Podgląd pojedynczego posta
Stary 25.09.2007, 08:10   #13
andrzejj9
the one
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika andrzejj9
 
Data rejestracji: 08.12.2002
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 17,900
andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>
Cytat:
Napisany przez joujoujou Podgląd Wiadomości
To ja ze swej strony od razu dorzucę do kompletu:

http://forum.cdrinfo.pl/showthread.php?t=61353 - nieproste udostępnianie plików w XP home.
Nie zauważyłem wcześniej tego linka..

Zrobiłem tak, jak było podane w pierwszym sposobie - tj. uruchomienie systemu w trybie awaryjnym z obsługą sieci i wtedy rzeczywiście pojawiła się ta dodatkowa zakładka "Security". Dodałem użytkownika, dałem wszelkie uprawnienia i.. sprawdzając na szybko wydaje się, że wszystko wróciło do normy

Wstępnie więc dzięki, bo wygląda na to, że problem z głowy, a jeszcze wieczorem dokładnie wszystko przetestuję


Zastanawia mnie w takim razie jeszcze tylko przyczyna czegoś takiego. Przeinstalowwywałem systemy na dziesiątki różnych sposobów, ale jeszcze nigdy takiego problemu nie miałem. Czemu akurat teraz..?
__________________


neverending path to perfection..
andrzejj9 jest offline   Odpowiedz cytując ten post