Podgląd pojedynczego posta
Stary 06.10.2007, 10:41   #1608
andrzejj9
the one
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika andrzejj9
 
Data rejestracji: 08.12.2002
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 17,900
andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>
Cytat:
Napisany przez grzeniu Podgląd Wiadomości
Sprzedaj go komuś z rodziny czy znajomemu (fikcyjnie).
Wtedy ty wyrejestrowujesz, a nowy nabywca nie musi go zgłaszać, bo np będzie go remontował. Nie wiadomo jak długo....

Potem możesz już na spokojnie zastanowić się, co z nim zrobić. Stówę to może dają ci na zlomie, jak już nie będziesz potrzebował ich kwitka.
OC.. Gdziekolwiek i w jakimkolwiek stanie jest samochód, trzeba za niego płacić OC, takie nasze przepisy.. No chyba, że masz na myśli całkowicie fikcyjną sprzedaż wymyślonej osobie, to tak rzeczywiście można. Ale wtedy jeśli kiedyś rzeczywiście postanowię go sprzedaż, będzie problem..
__________________


neverending path to perfection..
andrzejj9 jest offline   Odpowiedz cytując ten post