Podgląd pojedynczego posta
Stary 08.10.2007, 15:28   #18
ed hunter
Obyś nadepnął na LEGO!
Zlotowicz
 
Data rejestracji: 30.11.2004
Posty: 38,993
ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez Zetoxa Podgląd Wiadomości
drodzy forumowicze, macie jaliś uniwersalny filter do Adblocka wyłączający wkurzające reklamy gifowe na www.dziennik.pl, coś takiego jak na obrazku



nie chodzi mi o dodawanie poszczególnych gifów do Adblocka, tylko o jakiś uniwersalny filtr. Dźwięczy będę mocno
nie mam pojęcia, który to filtr, ale ja nie widzę tej reklamy, więc daję wszystkie co mam

Załącznik 42718

Ostatnio zmieniany przez ed hunter : 11.03.2020 o godz. 17:31
ed hunter jest offline   Odpowiedz cytując ten post