Dyskusja
:
VERBATIM DVD+R x16
Podgląd pojedynczego posta
08.10.2007, 19:27
#
701
slawekj
Guru
Data rejestracji: 12.07.2004
Posty: 5,308
Cytat:
Napisany przez
ed hunter
indyjska, palona 2,4x, na tym co widać...
A kiedy wypał Pioneerem ?
slawekj
Zobacz profil użytkownika
Zobacz posty napisane przez użytkownika slawekj