Podgląd pojedynczego posta
Stary 10.10.2007, 13:43   #7
yahol
Głupi Yasio
 
Avatar użytkownika yahol
 
Data rejestracji: 27.05.2003
Lokalizacja: **.#
Posty: 4,467
yahol po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>yahol po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>yahol po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>yahol po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>yahol po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>
W zasadzie ogranicza cie wylacznie wielkosc i ksztalt panelu przedniego nagrywarki, i/albo styki podlaczajace nagrywarke (raczej sa identyczne), i sposob mocowania napedu (popatrz czy nie wymaga przelozenia szyn mocujacych).
To jaki naped kupisz jest wtorne, polecam NEC, ale musisz sie liczyc z tym, ze sa to napedy delikatne i dosc slabe.
__________________
Powyższa wypowiedz, wyraża jedynie moja opinię w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko mnie ani w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto zastrzegam sobie prawo zmiany poglądów bez ostrzeżenia i podawania przyczyn.
******************************************
Monarchista, podstępnie knujący przeciwko Republice i demokracji!
yahol jest offline   Odpowiedz cytując ten post