Podgląd pojedynczego posta
Stary 14.11.2007, 09:37   #1
forsaken
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 16.02.2006
Posty: 16
forsaken w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
HD Advance/Loader nie widzi plyt

Witam
Od razu zaznaczam ze w konsole PS2 kupilem niedawno wiec nie bardzo sie we wszystkim w temacie PS2 orientuje. Mam PS2 SCPH-39004 "przerobiona" podobno ripperem (tak mi mowil sprzedajacy, kupilem uzywana). Z tego co do tej pory przetestowalem, nie odpalily mi sie na niej ze dwie gry (korzystam z backupow). Wczoraj poczta dostalem kupionego Network Adaptera wraz z
oryginalnym HD Advance. Podlaczylem dysk, potem NA do konsoli, HD Advance sformatowal dysk i probowalem cos wgrac na dysk programem HD Advance.
Niestety program ten kazda plyte jaka wloze (CD czy DVD) okresla jako "nieprawidlowa plyta PS2". Sciagnalem z emula HD Loadera i dokladnie to samo
wystapilo. Zaczalem grzebac w necie i na tym i na innych forach znalazlem informacje ze aby zgrywac backupy potrzeba specjalna "scenowa" wersje HD Loadera. Z emula sciagnalem jakies wersje podobniez zcrackowane HD Loadera ktora sie nazywaly Free HD Loader, ale ta wersja tez nie widzi plyt.
Po tak dlugim wstepie moje pytanie:
jakiej wersji HD Loadera potrzebuje? Czego szukac?
Moze ktos moglby podac linka do dobrej, dzialajacej z backupami wersji HD Loadera/Advance?
Albo podeslac na maila (te wersje ktora sciagalem mialy po 10 MB)?
Bylbym wdzieczny za pomoc.
forsaken jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online