Podgląd pojedynczego posta
Stary 19.11.2007, 07:55   #24
majkeljot
Bywalec
 
Avatar użytkownika majkeljot
 
Data rejestracji: 26.10.2006
Lokalizacja: Szczecin
Posty: 35
majkeljot w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Cytat:
Napisany przez Arepo Podgląd Wiadomości
Wtrącałem się ?, no nie żartuj. Czyli uważasz, że jak ktoś na forum pisze ewidentną nieprawdę (czyli twierdzi, że kopia dorównuje oryginałowi) ale nie ma to związku z tematem głównym to już się odezwać nie można, ciekawe podejście.
Ty chyba wogóle nie patrzysz co jest tematem wątku tylko wyszukujesz co mógłbyś komuś przytknąć. Nie podałeś żadnej rady na zadane pytanie (bo jej po prostu nie znałeś), na szczęście zrobił to ktoś inny.
Ta twoja ideologia, że nie można zrobić wiernej kopii oryginału jest spaczona. Biorąc ją pod uwagę to żadna płyta tłoczona nie może być uznana za oryginał bo w zasadzie nie ma płyt identycznych. Moja zasada kopii oryginalnej polega na uzyskaniu takiej kopii gdzie z urządzenia odczytującego w wyniku działania procedur korekcyjnych uzyskamy takie same dane ostateczne (czyli sygnał analogowy bądź cyfrowy na wyjściu odtwarzacza CD czy DVD, lub zrzut do pliku).
Bez korekcji nawet jedną tę samą oryginalną płytę słyszałbyś w różny sposób.

Cytat:
Nie wypowiadałeś się w sprawie jittera ?
A widzisz gdzieś tam słowo Jitter bo ja nie. To już była moja ostatnia wypowiedź i dotyczyła wszystkich problemów związanych z Cd-audio (w tym oczywiście Jitter, ale nie tylko).

Cytat:
co do braku pojęcia to nawet się nie wypowiem, szkoda słów, tak to jest jak człowiek chce bezinteresownie komuś pomóc ...
W niczym nie pomogłeś

Cytat:
tylko po co wtedy sugerujesz porównanie w TC skoro będzie to wymagało dodatkowej ingerencji w edytorze bo każdy ripper doda inne przesunięcie, dodam, że takie dokładne przycięcie nie jest wcale takie proste, szczególnie gdy ktoś się nie zna ...
Chyba nie myślisz, że sugerowałem przycięcie w edytorze dźwięku
majkeljot jest offline   Odpowiedz cytując ten post