Podgląd pojedynczego posta
Stary 28.11.2007, 09:33   #3
yahol
Głupi Yasio
 
Avatar użytkownika yahol
 
Data rejestracji: 27.05.2003
Lokalizacja: **.#
Posty: 4,467
yahol po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>yahol po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>yahol po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>yahol po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>yahol po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>
Cytat:
Napisany przez Bartez Podgląd Wiadomości
Dlaczego mam rzucac okiem Jezeli chodzi o Nero wole rzucac jakimi ciezkimi, albo bardzo ciezkimi przedmiotami

Jestem zwolennikiem tej drugiej opcji:
-to jest przerost formy nad trescia, powiem wiecej - to jest przerost wszystkiego nad programem do nagrywania!

Bo gdyby Nero byl zbudowany modulowo - potrzebuje czegos - dokladam - tak, zlego slowa bym nie powiedzial.
Ale montowac kombajn prawie 600mb (wersja full pro) To lekka przesada - tym bardziej, ze nie pracuje wcale szybko i sprawnie.

Wiem, wiem - nie musze montowac jak nie chce - ale mowie o idei budowy modulowej, a nie o wyborze instalacji.
__________________
Powyższa wypowiedz, wyraża jedynie moja opinię w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko mnie ani w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto zastrzegam sobie prawo zmiany poglądów bez ostrzeżenia i podawania przyczyn.
******************************************
Monarchista, podstępnie knujący przeciwko Republice i demokracji!
yahol jest offline   Odpowiedz cytując ten post