Podgląd pojedynczego posta
Stary 28.11.2007, 20:01   #7
ed hunter
Obyś nadepnął na LEGO!
Zlotowicz
 
Data rejestracji: 30.11.2004
Posty: 38,993
ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez thomascamel Podgląd Wiadomości
Drogi swiety,

Byłem niegrzeczny, dalej jestem niegrzczny, i nie zamierzam tego zmieniac.. ale prosze cie o jedno... odwal sie odemnie.. nie chce nic od ciebie... Działasz mi na nerwy, mam nadzieje ze w tym roku ciebie nie zobacze...

Ty chyba nie masz swiadomosci jakim jestes złem ... ludzie czekaja na prezenty od ciebie a ty sie nie zjawiasz..... albo przychodzisz, albo cie nie ma...

Masz jednego mniej, idz do tych co potrzebuja ciebie aby dać sobie prezent, gdzie potrzebuja pretekstu...

Tak wogole to czas prezentow jest zawsze... wiec wypad mi z oczu

z wyrazami braku szacunku
polak

normalnie idź do centrum handlowego i tłumacz małym dziewczynkom, że mikołaj nie istnieje, a ten co tam siedzi to przebieraniec - wystarczy pociągnąć za brodę. ale będzie zły ryk
ed hunter jest offline   Odpowiedz cytując ten post