Dyskusja: Nowa wersja forum
Podgląd pojedynczego posta
Stary 30.11.2007, 10:09   #50
ro29
Guru
 
Avatar użytkownika ro29
 
Data rejestracji: 26.01.2005
Lokalizacja: Poznań
Posty: 2,210
ro29 niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Witam.
Moje wrażenia i opinie:
- zmiana ogólnie - cóż - zmiany są w życiu konieczne, tylko trochę głupio, że się człowiek przyzwyczai (albo jeszcze nie zdąży) a tutaj znów zamieszanie itp.
- nowe działy itp. - to plusy i minusy - ale o tym za chwilę - ogólnie to jestem zwolennikiem podziałów na konkretne działy - ale bez przesady - już od jakiegoś czasu zauważam, że w powstałych nowych działach frekwencja jest mała - co powoduje, że trudniej uzyskać pomoc czy po prostu wymienić się poglądami na dany temat

Teraz kwestia podziału - będę szczery - ostatnimi czasy bywam niezbyt często - więc pewne sprawy może już istnieją od jakiegoś czasu - ale mam takie uwagi:

- podział na napędy optyczne CD i DVD - z jednej strony ok - ale z drugiej - np. chcę zapytać o nagrywarkę DVD, co oprócz DVD dobrze będzie nagrywać CD - to niby dział DVD odpowiedniejszy - ale nie tak do końca ...
A np. jak chcemy zapytać o płyty CD i DVD - to musimy to robić w dwóch działach ..

- Dział ROZRYWKA - nie wiem może było już tak poprzednio - ale nie aż tak widoczne - chodzi o to, że teraz FOTOGRAFIA jest podrozdziałem Rozrywki - dla mnie to dziwne - przecież fotografia to coś ważniejszego i często dużo bardziej poważniejszego niż rozrywka

Dział KOMPUTERY - ... mhmm - pożyjemy, zobaczymy - na pierwsze wrażenie ok - nawet zdecydowanie - ale mam wrażenie, że zdecydowanie mniej osób będzie odwiedzać ten dział specjalnie - teraz te tematy były w dziale OFF TOPIC - i przeglądając ten dział trafiało się na tematy "komputerowe" ...

Zdecydowany - jak na pierwsze wrażenia plus - nowy dział: Domowy sprzęt Audio/Video (nagrywarki, odtwarzacze DVD, Blu-ray, HD DVD) - to tematy coraz bardziej aktualne i ich wydzielenie uważam za słuszne

To tyle moich uwag "na gorąco"

Pozdrawiam
ro29
__________________

ro29 jest offline   Odpowiedz cytując ten post