Dyskusja: Nowa wersja forum
Podgląd pojedynczego posta
Stary 05.12.2007, 23:40   #97
grzeniu
XV1100
 
Avatar użytkownika grzeniu
 
Data rejestracji: 19.02.2002
Posty: 32,392
grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez VIZZARD Podgląd Wiadomości
Jestem za!

To jest nas już dwóch

Jeszcze trochę i osiągniemy próg wyborczy


Co jest? A mnie to czemu nie liczycie?
Byłem pierwszy, więc aspiruję do funkcji prezesa komitetu protestujących
ps Jest jeszcze Reetou - był jako drugi (albo trzeci), więc też stołek w zarządzie mu sie należy....jak świni koryto

ps2 Tak więc mamy już bandę czworga. Bójcie się GTW
__________________
Pozdr./Grzeniu
grzeniu jest offline   Odpowiedz cytując ten post