Podgląd pojedynczego posta
Stary 18.12.2007, 07:59   #36
andrzejj9
the one
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika andrzejj9
 
Data rejestracji: 08.12.2002
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 17,900
andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>
Cytat:
Napisany przez luminat Podgląd Wiadomości
Przeciez oszust nie podawał sie Kowalskiemu, za pana Kazia od czyszczenia rur.

Az boje sie podawać procenty ile osob sie da nabrac, jakby ktos zadzwonil i podał się za osobę z allegro z dzialu bezpieczestwa.
Ten oszust zaczel by gadke szmatke o bezpiecznym hasle, o nie podawaniu jego obcym osobom, o wyłudzaniu haseł przez oszustów. Nawiązała by wież z ofiarą, upewniłaby ją że jest z działu bezpieczeństwa allegro. Zapytała czy wszystko zrozumiała, a na sam koniec bezczelnie zapytałaby jakie ta osoba posiadała do tej pory hasło, bo muszą być na 100% pewni ze jest ono bezpieczne.
Jestem pewny, ze większość osób w tym momencie podałoby te hasło myśląc że ktoś w trosce o nich zadzwonił do nich z allegro. Tak jest, taka forma manipulacji miała miejsce wyżej.
Ja mam nadzieję (choć z wiarą różnie), że w tym momencie większość choć średniointeligentnych ludzi uprzejmie by się zapytała: "Posrało Pana?"
__________________


neverending path to perfection..
andrzejj9 jest offline   Odpowiedz cytując ten post