Podgląd pojedynczego posta
Stary 18.12.2007, 22:13   #12
Bródka
Technik Informatyk
 
Avatar użytkownika Bródka
 
Data rejestracji: 22.01.2005
Lokalizacja: Katowice
Posty: 2,369
Bródka niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Cytat:
Napisany przez Wildhoney Podgląd Wiadomości
Hmm, no sam nie wiem, chodzi mi np o nagranie filmu z innej płyty lub kopiowanie płyty więc to zapisywanie danych normalne i chyba nie wymaga specjalnych funkcji?

Myślałem jeszcze o zgrywaniu materiałów np. z n-ki z kanałów HD ale przecież nagrywarka nie ma wejścia HDMI aby bezstratnie szło, czyli potrzebna by była jakaś karta do przechwytywania ech..




Bródka - nie tak trudno zrozumieć, po prostu chciałem wiedzieć czy na pewno to jest przyczyną skoro filmy wmv w wysokiej rozdzielczości odtwarzałem na słabszym sprzęcie bez zacięć i dlatego pytam.

No nic, w takim razie chyba rozglądnę się za kartą do komputera i przypilnuję aby wspierała którąś z tych technologii i obsługiwała HDCP.


Dzięki za zainteresowanie


EDIT: widzę że przeniesiono wątek, teraz zauważyłem że jest dział Bluray a tu wrzucono go do Komputery? To chyba nienajlepszy pomysł, może się komuś przyda gdy będzie jak ja szukał informacji w dziale bluray?
Tylko ze jakościowo wmv moze sie schowac, hd jest o wiele lepszej jakosci i jest zupelnie innym formatem bardziej wymagającym, a to ze wmv ma taka sama rozdzielczość to nie oznacza ze jest równie dobrej jakosci bo na pewno nie jest, to tak jak bys porównywał fiata z bmw
__________________
Optiarc AD-7703S v1.03

Mój Mondek - PolskaJazda.pl
Bródka jest offline   Odpowiedz cytując ten post