Dyskusja: Gry
Podgląd pojedynczego posta
Stary 29.12.2002, 20:29   #10
grzeniu
XV1100
 
Avatar użytkownika grzeniu
 
Data rejestracji: 19.02.2002
Posty: 32,031
grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
tomall0 napisa***322;(a)
Dzięki panowie, powiedzcie mi który lepszy: Alkohol, czy CloneCD, wiem, ze ten temat był wałkowany, ale Mam zainstalowanego najnowszego Clona z wirtualnym napędem, ale on mi nie zabardzo pasuje, zastanawiam się nad Alkoholem
Mnie nowe wersje clona tez cos nie pasuja. Zainstaluj i sam wyprobuj. Dodam tylko ze alcohol ma lepszego wirtuala, obsluguje wiecej formatow obrazu a ten z clona tylko wlasny *ccd i *iso. Z najnowszymi wersjami sd czy securoma tez chyba alcohol lepiej sobie radzi.
__________________
Pozdr./Grzeniu
grzeniu jest offline