Podgląd pojedynczego posta
Stary 11.01.2008, 14:04   #7
radw
Wyjadacz ;)
 
Avatar użytkownika radw
 
Data rejestracji: 12.03.2003
Lokalizacja: Olsztyn/Walsall
Posty: 296
radw zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez KarolluZ Podgląd Wiadomości
Podepnę się pod wątek... Otóż kilka osob mi polecało rozne programy, aby stworzyć bootowalnego pendrive, a to grzebałem na sieci i powiem ze zgłupiałem juz doszczętnie...

1) HP USB Disk Storage Format Tool - rzekomo dobry, ale po zrobieniu takiego pendrive nie wszystkie komputery mi i tak go bootują

2) HP Drive Key Boot Utility - ten program to kosmos... niby wszystko sie bootuje, ale z pendriva 256MB mam rozmiar dyskietki systemowej 1.44

3) Flash Boot - podobnie jak pozycja 1

Sprawa ogolnie jest tego typu, że jak uda mi sie juz zrobić bootowalnego pendrive tak, aby mial cale 256MB i sie bootowal to na moim starym asrocku K7VT4A PRO się bootuje, na jakimś Asusie P5B-MX WIFI-AP się bootuje ale na P5B ASUSA odmawia posluszenstwa... mam komunikat, ze wlozylem nieprawidlowy nosnik z systemem, albo brak systemu... ale przeciez na nowych plytach juz praktycznie nic nie musze ustawiac, aby mi sie zabootowal pendrive. Juz nie wspominam o hierarchii bootowania, bo to jest zbyt oczywiste... A chcialem sobie zrobic cudnego pndrive z aktualizacjami biosow i kilkoma programikami...
Witam, używałem wszystkich w/w progsów i d**a. DSL nie odpalił. Zobaczyłe komunikat odłącz zewnętrzne dyski i wciśnij enter. Po tej operacji winda się załadowała... Ze Slaxem nie było żadnych problemów. Jest Kubunty na pena?
radw jest offline   Odpowiedz cytując ten post