Podgląd pojedynczego posta
Stary 15.01.2008, 23:40   #1
DesoloAnimus
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 24.04.2007
Posty: 5
DesoloAnimus w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
LITEON DVDRW LH-18A1P - problem z dogrywaniem

Jest to jedna z moich pierwszych wypowiedzi więc wyrazie palnięcia jakiejś głupoty proszę o wyrozumiałość.
Problem dotyczy dogrywania danych do wcześniej już wypalonej płyty DVD. Od czasu formatu i zainstalowania systemu ponownie zauważyłem iż nagrywarka czy też program ma problem z dogrywaniem danych do płyty wielosesyjnej. Z początku myślałem iż to wina starej wersji programu (dotychczas korzystałem z Nero 6.6.0.1 Enterprise), gdyż po utworzeniu płyty wielosesyjnej i próbie dogrania czegokolwiek wyskakiwał komunikat iż "włożona płyta jest nieprawidłowa, proszę użyć innego nośnika" czy coś w tym typu. Postanowiłem więc zainstalować nowszą wersję Nero (wersja 8.1.1.0 Ultra Edition). Wówczas okazało się iż program dogrywa płyty, co więcej po kliknięciu "Info o dysku" pokazuje iż zostały nagrane dwie sesje, jednak gdy otwieram płytę okazuje się, że jest na niej jedynie to co zostało nagrane podczas pierwszej sesji. Przyznam, że nie mam pojęcia od czego może to zależeć. Problem pojawił się zaraz po formacie i stawiania systemu od początku.Może w złej kolejności zainstalowałem jakieś programy? Czy możliwe, żeby Alcohol 120 miał jakiś wpływ na działanie Nero? Używane przeze mnie nośniki to Verbatim DVD+Recordable 16x. Nagrywarka ma może z 6 miesięcy, i świeżo wgrany nowy firmware. Proszę o pomoc.
DesoloAnimus jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online