Podgląd pojedynczego posta
Stary 29.01.2008, 23:48   #84
ajotceha
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 29.01.2008
Posty: 0
ajotceha w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
OSZUST na ALLEGRO - UWAGA

Postanowiłem napisać tego posta pod wpływem kolejnego oszusta z Allegro. Wylicytowałem za nie duże pieniądze aparacik cyfrowej ,który nial zachęcić moją Matule do przejścia na cyfraka, taki prosty aparacik na początek. Wedle opisu aparaty sprzedawane przez gościa o nazwie FHU_Danti są rewelacyjne i z gwarancją.

LINK DO AUKCJI
W razie jakby przerzucili aukcje do archiwum screen całości:


Pierwsza dziwna, rzecz, za wysyłkę paczki, która wazy 300 gramów (0,3 kg) zażądali 16 zł kosztów wysyłki. Myślałem, że wysyłają kurierem, ale gdzie tam, najtańsza paczka poczty polskiej, przycinają 100% na wysyłce, pierwsze nieuczciwe zagranie z ich strony. Na paczce jak wół napisane, że zapłacili za wysyłke 8 zł, skan dowodu nadania, gdzie wyraźnie widać, że zapłacili 8 zł:


Ale to nadal pikuś, zabieram się za rozpakowanie, zero zabezpieczeń, pudełko od aparatu po prostu owinięte czarnym stretchem, w środku kabel usb i aparat owinięty kawałkiem starej folii bąbelkowej (widać, że sporo już przeszła). Odwijam ta folię i ku moim oczom ukazuje sie aparacik w stanie totalnego rozkładu. Obudowa tak styrana, że w życiu nie widzieliście czegoś w tak złym stanie. Moja sonka, którą do niedawna używałem, ma 3 lata, noszona non stop w kieszeni i wygląda o niebo lepiej. Widać, że ktoś nieźle musiał ten aparat tyrać a po latach używania oddał do serwisu, zobaczcie fotki jak to wygląda, na obiektywie to chyba ktoś ostrzył noże, nie widziałem czegoś takiego w życiu:




Wkurzyłem sie nniesamowicie, ale ochłonąłem i próbuję dzwonić, a gdzie tam, ta firma to krzak jakiś, nikt nie odbiera telefonów. Po wysłaniu maila na drugi dzień otrzymuję odpowiedź, że mogłem nie kupować i że podali koszt wysyłki i koniec. moje kolejne maile, że to jest używane i zniszczone pozostają bez odpowiedzi.
W aukcji jak wól napisali, że towar nowy, nie używany i drobnym maczkiem:

Sprzęt poekspozycyjny, mozliwe drobne zarysowania otarcia itp.

Widziałem to na początku, zanim zalicytowałem, ale jak dla mnie sprzęt po ekspozycyjny to oznacza to samo co w Polsce, czyli parę rys a nie to co dostałem. Wedle opisu drobne ryski a w rzeczywistości totalna porażka co widac na fotach, które i tak nie oddają tego co sobą prezentuje ten nieszczęsny aparat.

TO nadal nie koniec niespodzianek. Aparat nie działa!!!! Nie da się go włączyć, ani na bateriach, próbowałem na Energizerach, Duracell a na koniec akumulatorkach 2000 MAH naładowanymi w pełni. Aparatu nie da sie włączyć.

Firma ta świadomie sprzedaje gówna, ściągane tirami z Niemiec z serwisów. Widać wyraźnie że jest to po serwisowe, na pudełku naklejki z rokiem 2005 z serwisów, nawet tego nie zdarli.


Także reasumując moi mili, omijajcie tego Allegrowicza dużym łukiem. Liczą na to że jak ktoś kupi coś taniego to oleje to i już. Ale znacie mnie, ja nie odpuszcze i nauczę oszusta życia, może przestanie okradać ludzi na kosztach wysyłki i lipnym towarze.

UWAŻAJCIE!!! FHU_Danti to gwarancja kłopotów i oszukanego towaru!!!


Postanowiłem to napisać żeby wszystkich przestrzec, bo wyobraźcie sobie jakby ktoś z Was zakupił powiedzmy kino domowe za tysiaka u tego gościa, to dopiero byłaby faza.

Kupuję na Allegro prawie wszystko i 99,9% moich zakupów było udanych. Również drogie rzeczy kupuję przez net i rzadko są problemy. Dlatego tez powinniśmy tępić takich allegrowiczów psujących handel internetowy. Proponuję aby każdy z Was wpisał sobie go na czarną listę dzięki czemu nigdy nie będzie musiał przezywać totalnego rozczarowania po otwarciu paczki.
ajotceha jest offline   Odpowiedz cytując ten post