Podgląd pojedynczego posta
Stary 05.02.2008, 08:38   #28
toledo
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 05.02.2008
Posty: 2
toledo w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Jestem nowy wiec wszystkich serdecznie witam
A nawiazujac do tematu to jak mozna porownywac kradziez samochodu do sciagniecia tz nie legalnej kopi mapy Przeciez to conajmiej smieszne
po pierwsze kradnac samochod okradasz kogos sciagajac mape uaktualniasz mape majaca w swoim aucie za ktora juz zaplaciles wiec roznica znaczaca
a najbardziej mnie powala patriotyzm i obrona firm ktore zarabia na nas krocie
Panowie w imie prawa kazdy nas obrabia i okrada na ile tylko moze PANSTWO URZEDY FIRMY CORPORACJE
wyzyskuja okradaja bez mrugniecia oka
ja osobiscie mam mb z 2006 r z navi i plyta 4.1 jak sie domyslacie przy kupnie samochodu za to musialem badz moj poprzednik musial zaplacic i to nie male pieniazki
teraz by moc uaktualnic ja musze znowu placic 1000zl czy to nie rozbuj
dlatego sciaga sie z netu i uaktualnia za darmo i to nie w imie zlodziejstwa ale w imie uczciwosci i buntu za taki wyzysk
to samo tyczy sie gier i muzyki na nosnikach
powiedzcie mi jak mozna startowac za gre 241zl
gdzie stworzenie tej gry wyprodukowanie ilosc nakladow koszta sa nie adekwatne do wyceny a juz nie mowiac o proporcji naszych kieszen do zakupu
ludzie tylko sie bronia przed takimi chciwymi wyzyskami
a tu hm nie bede obrazal jeszcze ich broni

mozecie mi wierzyc jakby nie bylo piratow i tego wszystkiego co sie dzieje na rynku to za taka gre musielibyscie zaplacic nie 200 a 500zl
to tyle co mnie wku......... i nawet jak bede zarbial400tys miesiecznie to i tak kupie tylko to co uznam za sprawiedliwe
pozdr

Ostatnio zmieniany przez toledo : 05.02.2008 o godz. 08:40
toledo jest offline