Podgląd pojedynczego posta
Stary 19.04.2001, 11:05   #78
przemek
Gość
 
Posty: n/a
Niestety nic na to nie poradze ze wiekszosc gier do Polski przyjezdza z Ukrainy czy Bulgarii.Moje posty dotycza postu Devila ktory napisal ze chce skopiowac gre
psx - znajac sytuacje na naszym rynku moge chyba zalozyc ze to nie jest oryginal.
Co innego gdyby devil zapytal o rozpoczecie masowej produkcji kopii -wtedy mozna polecac sprowadzanie oryginalow. Chociaz nawet wtedy radzilbym bym mu
zainwestowanie w szybkie lacze i sciaganie gier z netu -mozna scisagnac nowosci duzo szybciej , czesto przed oficjalna premiera ,w tym biznesie szybkosc ma duze znaczenie.Co do twojego rozbawienia wiadomoscia ze sa nagrywajace gorzej to opadly mi rece ,napewno myslisz ze laser nagrywa 0 lub 1 , tu sie mylisz poczytaj troche o zasadach pracy nagrywarki bo mi sie nie chce o tym pisac. Niestety przy nagrywaniu na psx jakosc nagrania ma duze znaczenie ,
ludzie czesto maja konsole tak zajechane ze aby gry sie wczytywaly musza stawiac je na boku , czy " do gory nogami ".
W kazdym badz razie chyba zgodzisz sie ze mna ze devilovi na pewno nie zaszkodzi zmniejszenie predkosci nagrywania i nagranie na markowej plytce.
( co najwyzej straci 20 minut i 60 groszy roznicy ceny plytki).
  Odpowiedz cytując ten post