Podgląd pojedynczego posta
Stary 11.02.2008, 00:50   #7
Reetou
Zarejestrowany
 
Data rejestracji: 18.05.2004
Posty: 9,590
Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez vinklerkx Podgląd Wiadomości
Jeżeli chodzi o kolory to dla menu oryginalnego ustawiony był dla obu przycisków schemat nr.1 (Prawdę mówiąc nie wiem co ten schemat oznacza)
próbowałem zmienić na 2 oraz 3, więcej się nie dało i w zasadzie bez większych zmian.
Oprócz schematów możesz w nich jeszcze modyfikować/zmieniać poszczególne kolory - ustaw takie, które Ci odpowiadają.

Cytat:
Napisany przez vinklerkx Podgląd Wiadomości
Co zaś do kształtu to nie on jest moim problemem tylko reprezentacja graficzna podświetlenia, która została z menu oryginalnego, którego przecież już nie ma (choć chyba jednak jest)
Dokładnie o tym mówiłem... Zobacz to:

http://forum.cdrinfo.pl/862964-post5.html

tak zmienisz pozostały po starym menu podpis (obrazek).
Reetou jest offline   Odpowiedz cytując ten post