Podgląd pojedynczego posta
Stary 14.02.2008, 08:15   #192
VIZZARD
Kodex 3 - Wyrok Zapadł
 
Avatar użytkownika VIZZARD
 
Data rejestracji: 02.01.2004
Lokalizacja: Szczecin
Posty: 11,779
VIZZARD jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>VIZZARD jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>VIZZARD jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>VIZZARD jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>VIZZARD jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>VIZZARD jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>VIZZARD jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
Cytat:
Napisany przez EX-Skarbek Podgląd Wiadomości
No więc do rzeczy
Weźmy DVD+RW, bardzo stara płyta (moja pierwsza DVD ), wielokrotnie spalona (nie wypalona tylko spalona) przez Litka, porysowana i w ogóle...
Nagrana przed chwilą na NECu. Wykres jakości pokazuje wielokrotne przekroczenie wszelkich możliwych norm. Uprzedzając uwagi informuję, że w przypadku skanowania płyt "+" Samsung daje miarodajne wyniki, bardzo podobne m.in. do BenQ 1640. Ale dla pewności zrobiłem również test na NECu i był podobny, nie zapisałem, ale wierzcie mi
Następnie ScanDisc na Samsungu i o dziwo same zielone pola. Wiedziałem, że Samsung ma dobrą korekcję, ale aż tak...?
No to trudniejszy test - odczyt na NECu Nie od dziś wiadomo, że kiepski z niego czytnik, ale proszę zobaczyć co wyszło Nie jest to idealna linia prosta, ale czy tak czyta kiepski czytnik kiepską płytę?
No i niestety znowu nic nie ma na rzeczy

Sprawę testowania tylko przypomnę:

1. Podchodzimy do tego z przymrużeniem oka, a nie ze śmiertelną powagą jak co poniektórzy

2. Testujemy na napędach i z prędkościami jak ogół na świecie - przynajmniej sprawdzamy trendy

3. Testujemy jednak na napędach, na których jest duże prawdopodobieństwo prawdziwości skanów - to sprawdzamy empirycznie

4. Reszta takich tam, gdzie między innymi mieści się to, że testujemy na napędach i z prędkościami jak inni - by mieć choć trochę porównania

5. Najważniejsze: Bawimy się przy tym przednio


To tylko tak ogólnie i pokrótce - ale sens został oddany


__________________
VIZZARD jest offline   Odpowiedz cytując ten post