Podgląd pojedynczego posta
Stary 04.03.2008, 18:44   #647
VIZZARD
Kodex 3 - Wyrok Zapadł
 
Avatar użytkownika VIZZARD
 
Data rejestracji: 02.01.2004
Lokalizacja: Szczecin
Posty: 11,779
VIZZARD jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>VIZZARD jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>VIZZARD jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>VIZZARD jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>VIZZARD jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>VIZZARD jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>VIZZARD jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
Cytat:
Napisany przez M. Podgląd Wiadomości
Witam. Po poszukiwaniach dogrzebałem się do tej strony i do tematu - kombinuję z napędem Lite On 1633s. Kupiłem go jako Hivision. W środku jest Sony (sprawdzałem). Napęd leciwy - temat również - mam nadzieję, że nie zawracam głowy zbytnio w sprawie takiego sprzętu.
Przejdę do problemu:
Przy biosie Hivision (BSW1) o nagrywaniu 8x oraz więcej mogłem zapomnieć-a to błędy-a w przypadku prędkości 12 - lub więcej - błąd kalibracji mocy. (Płyty Sony - max 16x...)
Po zmianie biosu i przróbce napędu na Liteon 1633s -BS0Y) prędkością x8 ale dalej większe prędkości powodują złe nagranie lub osławioną "złą kalibrację mocy". :[
Napęd Primary, pojedyńczy, płyty porządne (chyba- Sony)
Testy w nero 6 do 8, CDRwin, Alkoholer.....zawsze to samo.
Tryb HDD UDMA.
Czy można coś poradzić na taki ewenement? Zastanawiam się co jest problemem- zużycie soczewki, jakieś ustawienia, może sam kabel? już nie wiem gdzie szukać, czego i jak. Wiem to-co wiem-i nic.Pytałem "google" - a jeśli czegoś tam nie ma- to to nie istnieje...jednak chyba nie ma "tego czegoś"...tej odpowiedzi jak zrobić by moja nagrywarka poprawnie paliła z prędkością jakie oferuje (teoretycznie)
Dziękuję za odpowiedź-jeśli takowa nastąpi. Do tego czasu będę zmuszony nagrywać DVD z prędkością 4x - 8x. Niby mi to nie przeszkadza...lecz...
Pioneer DVR-115D


__________________
VIZZARD jest offline   Odpowiedz cytując ten post