Podgląd pojedynczego posta
Stary 04.03.2008, 21:27   #1
AnDrI
Nowy na forum

Data rejestracji: 04.03.2008
AnDrI w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Exclamation PS2 Slim płytki DVD-R a DVD+R

Witam. Możliwe, że takie tematy już były ale wolę być na bieżąco a nie grzebać w śmieciach Otóż posiadam PS2 Slim w wersji SCPH 77004 (najnowsza) która została przerobiona oryginalnym MODBO 760. Z konsolą nie mam żadnych problemów tylko chodzi mi o to, że nagrywałem gry na płytki TDK DVD-R prędkością 4x (teraz nagrywam w profilu PS2 bo najnowszy Alcochol 120% na to pozwala) no i tu się pojawia problem bo kupiłem sobie przypadkowo płytkę DVD+R na którą wypaliłem grę włożyłem do konsoli i wszystko ładnie śmiga konsola ładnie czyta płytkę, nie zacina się gra itd. Kiedy ją wyciągnąłem to doznałem szoku, że jest na DVD+R nagrana ponieważ chciałbym aby mój laser ładnie długo śmigał i tutaj mam do was pytanie czy to prawda, że płytki DVD+R bardzo psują laser bo tak pisało kilka osób a ja się wolę upewnić bo są ludzie i parapety. Normalnie DVD+R są one lepsze ale mi chodzi o to aby laser długo żył. I pytanie z drugiej półki bo też ludzie pisali, że oglądanie filmów z DVD bardzo zjeżdża laser i chciałbym się także zapytać czy tyczy się to też oryginalnych filmów i filmów nagranych na TDK bądź Verbatimach?

EDIT: Chciał bym się jeszcze was zapytać takiej rzeczy bo w środku konsoli (w miejscu gdzie wkłada się płytkę) wytarły mi się tak jak by dwa paski chyba od kręcenia płyty czy to jest normalne? Dodam, że moja PS2 Slim stoi na oryginalnej podstawce. Pozdrawiam i proszę o pomoc.

Ostatnio zmieniany przez AnDrI : 04.03.2008 o godz. 21:32
AnDrI jest offline   Odpowiedz cytując ten post

#ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec

Data rejestracji: 29.12.2008

CDRinfo.pl is online