Podgląd pojedynczego posta
Stary 09.03.2008, 09:40   #15
czechoj
Dziadek
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika czechoj
 
Data rejestracji: 24.06.2002
Lokalizacja: dolnośląskie
Posty: 6,041
czechoj ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czechoj ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czechoj ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czechoj ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czechoj ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czechoj ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czechoj ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czechoj ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czechoj ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czechoj ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czechoj ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
zanim ja sie wkręcę w ps3 to mój Jachu studia skończy

Cytat:
Napisany przez M@X Podgląd Wiadomości
SUPER RUB'A'DUB!!!

Starter Pack jest na PS Store za darmo, a 60 leveli kosztuje 19 zl!
A jak się płaci? W moim przypadku karta kredytowa odpada.

Cytat:
Napisany przez M@X Podgląd Wiadomości
EDIT : PS3 nie obsluguje napisow w formatach zewnetrznych. DivX moze ponoc zawierac napisy wedlug specyfikacji konternera "DivX Certified" ale nie iwem jak je dodawac do pliku.
Musze to sprawdzić, choć zawsze zostaje wtopić napisy na stałe. Albo przerobić na DVD

Cytat:
Napisany przez M@X Podgląd Wiadomości
A poza tym to gratuluje trafnego zakupu, tylko tak dalej :ok:!
dziękuję, na razie kompletuję zestaw, mam już pilota PS3 a teraz jeszcze na oku pada dual shock 3 ciekawe jak się na tym gra
__________________
czechoj
APLIKATOR _ REKULTYWATOR

Ostatnio zmieniany przez Berion : 09.03.2008 o godz. 10:43 Powód: //dp
czechoj jest offline   Odpowiedz cytując ten post