Podgląd pojedynczego posta
Stary 20.03.2008, 21:48   #1
luk_asz01
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 09.07.2006
Posty: 3
luk_asz01 w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
xp z pendrive XP bootowalny z Pendrive - potyczki

witam.
już wyczerpałem opcje cierpliwości , wiec pisze tu, gdyż ten temat tu jest opisany i podobno działa i śmiga ze hej!!
a wiec probuje zrobić to co w poniższym linku, wszystko wg instrukcji.
http://forum.cdrinfo.pl/f45/xp-i-lin...endrive-60354/
no i pierwsze pytanie. co do tego opisu Gdzie skopiować te pliki.
Cytat:
Następnie trzeba dodać pliki z katalogu systemowego naszego dysku :
boot.ini
ntdetect.com
ntldr
nie ma tu nic w tym opisie gdzie to skopiować, no i następna sprawa, ja na swoim dysku znalazłem tylko boot.ini.ghost!! . czy to może oznaczać ze system byl stawiany z jakiegoś ghosta. dodam ze po wykasowaniu końcówki .ghost, otrzymałem plik boot.ini z takim oto wpisie
Cytat:
[boot loader]
timeout=30
default=multi(0)disk(0)rdisk(0)partition(1)\WINDOW S
[operating systems]
multi(0)disk(0)rdisk(0)partition(1)\WINDOWS="Micro soft Windows XP Professional" /noexecute=optin /fastdetect
dwa następne pliki znalazły sie.
No i do tego punktu wracałem sporo razy. Mianowicie efekt mojej pracy ,temat: XP bootowalny z Pendrive - potyczki , jest taki ze nic nie działa. nawet moj pendrive nie robi sie bootowalny, wiem zaraz ktoś napisze ze pewnie w biosie ustaw, ustawiam tak ze tylko z pendriva mi bootuje,efekt taki ze mi nie wykrywa nic.
myślę ze coś zle robie podczas tworzenia bootowalnego pendrive,nie wiem po prostu. nie wiem co może być przyczyna.

dodam jeszcze ze po zastosowaniu tego opisu,
http://www.egielda.com.pl/forum/lofi...php/t5449.html uzyskałem efekt taki ze zamiast erroru - ze nie ma żadnych dysków wyskoczył mi napis ze właśnie następuje próba bootowania USB. i tyle.

proszę o jakąś odpowiedz co zle robie!!
luk_asz01 jest offline  

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online