Podgląd pojedynczego posta
Stary 24.03.2008, 16:34   #22
Jabba the Hutt
Lord of the Sword
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika Jabba the Hutt
 
Data rejestracji: 06.04.2002
Lokalizacja: Twierdza Breslau
Posty: 4,477
Jabba the Hutt jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>Jabba the Hutt jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>Jabba the Hutt jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>Jabba the Hutt jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>Jabba the Hutt jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>Jabba the Hutt jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
Cytat:
Napisany przez pops Podgląd Wiadomości
nie przesadzajcie, jak kogoś nie interesują wielkie kloce typu te NADy, to yamahy pianocrafty to świetne rozwiązanie, nic nowego lepszego się w tej cenie nie kupi, są małe grają całkiem nieźle i jest mniejsze prawdopodobieństwo, że wpadniesz w zamknięte koło ciągłego ulepszania brzmienia. nie nadają się tylko do dużych pomieszczeń i tyle. ja mam klocki yamahy, kupiłem używki, w sumie wyszło mnie to mniej niż pianocraft, a gra ...yyy, no jak stare klocki yamahy, kable porobiłem sam, głośniki miałem najpierw samoroby, a niedawno kupiłem nowe po baaardzo okazyjnej cenie, tylko do czegoś takiego trzeba mieć miejsce, a pianocrafta wciśniesz wszędzie.
Jakie wielkie kloce ? NAD jest rozsądny jeśli chodzi o wielkość. Dali są duże to prawda ale zawsze można kupić minimonitory Tannoya.
__________________

SITH LORD
Jabba the Hutt jest offline   Odpowiedz cytując ten post