Podgląd pojedynczego posta
Stary 09.04.2008, 13:14   #1
niedzwiedz30amd
Bywalec
 
Avatar użytkownika niedzwiedz30amd
 
Data rejestracji: 09.04.2008
Posty: 26
niedzwiedz30amd ma jeszcze możliwość poprawy <-1 - -10 pkt>
Question Jak uszkodzić nagrywarkę aby nie stracić gwarancji???

Witam
Jestem zmuszony do tego niecnego czynu przez głupiego sprzedawcę, który odmawia mi przyjęcia uszkodzonej nagrywarki LITE-ON DVDRW LH-20A1P problem jest ten, że od pewnego czasu po nagraniu płytek jest na nich tyle błędów pi/po ze pała mięknie
Nie wiem czy to możliwe, ale wydaje mi się ze ten cały liteon zniszczył mi 2 płytki Philipsa
DWD+RW wcześniej nagrywały się bez problemów nawet na innych nagrywarkach zamontowanych w różnych PC a teraz żadna nagrywarka nie chce ich poprawnie wypalić nie są porysowane i nie wydaje mi się, aby z dnia na dzień padły od tak 2 płytki dobrej klasy.
Już mi spieszył kilka płyt DVD+/-R (takich gorszych).Które wcześniej nagrywała bez problemów kupiłem Verbatim i udało się ale jakość sprawdzona Nero CD ***8211;DVD Speed była nie zadowalająca. Sprzedawca powiedział, że nie wyśle z tego powodu nagrywarki do serwisu
Bo twierdzi, że jak by całkiem padła to by było bez problemu a tak to mogą zwrócić z serwisu i obciążyć kosztami ekspertyzy. A wiem, że Liteon wymienia sprzęt na nowy.
Dodam, że sprawdzałem nagrywarkę na innych PC to samo wgrałem najnowszy BIOS napędowi i dalej bez zmian. A po co mi nagrywarka w, której po nagraniu płytki muszę się zastanawiać czy jest wszystko ok.
Moje pytanie jest następujące jak zrobić aby ***8222;napęd padł całkiem***8221; (jak to stwierdził sprzedawca) i żeby to nie było na mnie i abym nie stracił gwarancji.
Pozdrawiam i czekam na mądre wypowiedzi..
niedzwiedz30amd jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online