Podgląd pojedynczego posta
Stary 23.04.2008, 17:23   #314
Adalis
Wyjadacz ;)
 
Avatar użytkownika Adalis
 
Data rejestracji: 07.11.2002
Lokalizacja: Zabrze
Posty: 370
Adalis zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez ro29 Podgląd Wiadomości
Witam.
Rzeczywiście, nie wiedziałem o tym, chyba to jakaś zupełna nowość ...
Tak na marginesie na stronie głównej reklamują "Nowość - teraz samodzielnie ustalasz limity na transakcje w internecie" - a to chyba jest od bardzo dawna - sam kiedyś zmieniałem limit dla bezpieczeństwa na dużo mniejszy niż pierwotnie - a było to z rok temu - więc nie wiem jaka to nowość ?

A wracając do konta oszczędnościowego - prawdę mówiąc ciekaw byłem czy takie coś w Inteligo powstanie .. no i się doczekałem
Cóż oprocentowanie - rzeczywiście słabe, zwłaszcza w przedziale do 10 tysięcy ... choć powyżej też kiepsko ... do tego druga wypłata to koszt min 9,99 zł ... nieciekawie to wygląda - co prawda lepsze to niż lokaty w koncie Inteligo, bo te rzeczywiście są śmiesznie nisko oprocentowane .... ale raczej klientów tym zbytnio nie przyciągną, może jedynie trochę zachamują odpływ środków (ja np. prawie wszystkie oszczędności mam od pewnego czasu na innych kontach, a w Inteligo tylko tyle aby mieć na bieżąco do wypłaty z bankomatu bo mam akurat do bankomatów PKO najbliżej i po drodze).

Pozdrawiam
ro29
Nigdzie jeszcze o tym nie piszą wiec zapewne to jakaś nowość. Ja takiego rachunku sie spodziewalem ale w polowie maja. Wtedy to inteligo mialo ruszyc i odnawiać swoją oferte. Tak wiec moze sie powoli rozkrecają
__________________
Pozdrawiam
Adalis jest offline   Odpowiedz cytując ten post