Podgląd pojedynczego posta
Stary 28.04.2008, 15:51   #378
andrzejj9
the one
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika andrzejj9
 
Data rejestracji: 08.12.2002
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 17,900
andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>
Cytat:
Napisany przez Dorian Podgląd Wiadomości
Poczytałem chwilę i chyba zostaję przy E8200

grafikę dobrałem taką: GeForce 9600 GT Gainward 1024MB 2xDVI & HDMI & SPDIF (PCI-E) GoldenSample

względnie tanio w porównaniu do wersji 512 (bo o 100wę drożej tylko) ... z tym,że niekoniecznie mi firma odpowiada... wolałbym Palita - może znajdę
Tych firm się też tyle namnożyło,że nie bardzo wiem na jaką kartę się skusić - z tym Palitem kierowałem się chłodzeniem - podobno ciche jest, a nie chcę by mi coś wyło potwornie w nocy.

Dzięki panowie za wszelką pomoc
hmm.. pierwsze zdziwienie to, że Palit jest uważany za lepszego od Gainwarda (za "moich czasów" Gainward to była najwyższa półka, a Palit najniższa), drugie to że to dwie te same firmy. No cóż.. zdecydowanie nie jestem na bieząco..

Uważałbym też natomiast z cichym chłodzeniem na Palicie. Może to już też przeszłe czasy, ale te karty kojarzą mi się właśnie z tym, że chodzą jak odkurzacz. Jeden taki posiadam niestety w obudowie..
__________________


neverending path to perfection..
andrzejj9 jest offline   Odpowiedz cytując ten post