Podgląd pojedynczego posta
Stary 05.05.2008, 01:53   #7256
nimal
Author
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika nimal
 
Data rejestracji: 29.03.2003
Lokalizacja: The World
Posty: 16,809
nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
ale jaja - sfuksilem z tym Dellem bardziej niz myslelem
pierwotnie chcialem kupic pod koniec maja
no i dobrze zrobilem, bo mam lepsza specyfikacje niz teraz bym mial
juz widze ze w podstawowej daja 1GB ramu zamiast 2, brak kamery i system Vista Bussines zamiast Home Premium
reszty mi sie nawet nie chce przegladac

jestem tym bardziej happy

edit: uuu - i BT wcielo, i hdd o 40GB mniejszy... chyba na naprawde dobra promocje trafilem

Ostatnio zmieniany przez nimal : 05.05.2008 o godz. 01:56
nimal jest offline   Odpowiedz cytując ten post