Dyskusja: Najgorsze Płyty.
Podgląd pojedynczego posta
Stary 24.05.2008, 10:25   #66
ed hunter
Obyś nadepnął na LEGO!
Zlotowicz
 
Data rejestracji: 30.11.2004
Posty: 38,993
ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez ed hunter Podgląd Wiadomości
Mint DVD-R 8x palona 8X na tym co widać

Załącznik 43636

klasyczna podstawka pod kubek/kufel/butelkę

na pewno nie nadaje się do archiwizacji JAKICHKOLWIEK danych.

wykop, ale szkoda tematu na taki syf
Cytat:
Napisany przez ed hunter Podgląd Wiadomości
drugie podejście, NEC 3540A, 4x

Załącznik 43639

taaa...PIE - Himalaje....

pozostałe 8 sztuk można od razu wyrzucić, bo za 8 złotych to nie opłaca się jechać i oddawać tego.

zostało mi pudełeczko
W końcu nie wywaliłem tych płyt, właśnie na nie trafiłem i o dziwo wypaliła się w normie, słabej, ale normie - Liteon ma teraz nowszy bios... może to przypadek - jedna dobra?... zaraz wypalę następną.

Załącznik 48046

Załącznik 48047

Załącznik 48048

Załącznik 48049

Następna palona 6x tak jak poprzednia, nie ma co sobie głowy zawracać tymi płytami

Załącznik 48052

Załącznik 48053

Ostatnio zmieniany przez ed hunter : 11.03.2020 o godz. 17:34
ed hunter jest offline   Odpowiedz cytując ten post