Podgląd pojedynczego posta
Stary 26.05.2008, 12:20   #314
romanesco
Guru
 
Data rejestracji: 01.08.2007
Posty: 3,562
romanesco jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>romanesco jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>romanesco jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>romanesco jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>
Cytat:
Napisany przez sobrus Podgląd Wiadomości
No coż - naładowały się w miarę równo, więc moje przypuszczenia co to "niesformatowania" były słuszne. Natomiast co do pojemności - można się było spodziewać.

Nie widziałem nigdy akku AAA o pojemności grubo przekraczającej 800mAh, nawet renomowanych producentów (do których Forever według mnie sie nie zalicza, po moich przygodach z ich akku do komórek).

Mam Cameliony 950 i 1000 mAh, mPower 1400mAh i parę innych wynalazków i wszystkie działają mniej więcej podobnie ~700-800mAh. Czyli podobnie jak Energizery 800. Chińskie tandetne akku mają ok 600mAh (ale o dziwno zgadza się to z opisem).

Cudów nie ma.
Ale 700mAh to nie jest zły wynik. Zależy od ceny jaką zapłaciłeś.
Jeśli chodzi o cenę, to dałem 29,90 PLN za blistr 4 akku.
Jeśli chodzi o pojemności, to Duracell'e, ktore niedawno testowałem (gdzieś wyżej są moje wyniki) miały dobre pojemności.
Kupiłem na próbę te akku, ponieważ wykorzystuję akumulatorek prod. "Forevera" do tel. komórkowego i jestem z niego zadowolony. Sądziłem, że tego rodzaju akumulatorki też robią dobre, ale jak widać nie wszystko im wychodzi
romanesco jest offline   Odpowiedz cytując ten post