Podgląd pojedynczego posta
Stary 30.05.2008, 11:11   #14
andrzejj9
the one
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika andrzejj9
 
Data rejestracji: 08.12.2002
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 17,900
andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>
Cytat:
Napisany przez s_tuden_t Podgląd Wiadomości
szczerze... to nie

no to się wygłupiłem...

nie mniej jednak chętnie zobacze zdjęcia jak już coś ustrzelisz!
To teraz z kolei ja z odpowiednim czasem reakcji odpowiem na pytanie (przy okazji innego tematu zajrzałem do tego i przypomniałem sobie to pytanie, a że w poprzednie wakacje trochę zdjęć wieczornych/nocnych robiłem to mogę pokazać ).


Krótki opis:

1-2. Pierwsze zdjęcie robione było z czasem chyba jedna sekunda i tak mniej więcej w tym momencie było jeśli chodzi o ilość światła (może nawet trochę ciemniej - późny zmierzch). Drugie jest robione za chwilę już z dłuższym czasem naświetlania, ale w tym samym momencie, więc wyraźnie widać, jak aparat łapie światło (dużo lepiej niż ludzkie oko).





3-5. Kilka zdjęć domku z różnymi ustawieniami (mimo tak widocznego na pierwszym zdjęciu nieba, było już zupełnie ciemno).





6-7. Niebo w środku nocy - gwiazdy były widoczne 'o niebo' lepiej niż gołym okiem. Na pierwszym zdjęciu Duży wóz.




8-9. I jeszcze dwa inne zdjęcia - nic w sumie ciekawego, ale dobre pokazanie jak aparat łapie światło, bo dla ludzkiego oka było już zupełnie ciemno.

__________________


neverending path to perfection..
andrzejj9 jest offline   Odpowiedz cytując ten post