Podgląd pojedynczego posta
Stary 31.05.2008, 18:32   #3
juveziom
Bywalec
 
Data rejestracji: 02.04.2006
Posty: 52
juveziom ma jeszcze możliwość poprawy <-1 - -10 pkt>
Cytat:
Napisany przez Reetou Podgląd Wiadomości
PPM na menu z przyciskami -> Menu buttons -> w oknie menu buttons masz nad przyciskami Jump to target i Clipboard duży przycisk z instrukcją, która jest podpięta pod przycisk. Pospisuj te instrukcje z przycisków, które chcesz zamienić. Później klikając na ten przycisk z instrukcją otwiera się okno PGCEdit command editor, w którym możesz zmienić tę instrukcję.

Ale pierwsze slyszę, żeby w menu były źle przypisane przyciski - może problem jest w czymś innym?
rzeczywiście zmieniam i zmieniam ale komenda jest najwyraźniej dobrze przypisana do przycisku, bo jej zmiania nic nie daje. jak naciskam przycisk za pierwszym razem to przechodzi do niewłaściwego title, jak następnie powrócę do menu i wybiore ten sam przycisk, to wtedy otwiera się właściwy title i od tej pory wszystko jest już ok - ale jest to problem bo za pierwszym razem zawsze wskakuje nie ten title co powinien(wiem bo jak zmieniłem komende na inna do tego przycisku to jest identyczna sytuacja - za pierwszym razem zły a potem ten który przypisałem title). Czy jest w ogóle mozliwość by to poprawić?
juveziom jest offline   Odpowiedz cytując ten post