Dyskusja: lightscribe
Podgląd pojedynczego posta
Stary 05.06.2008, 18:31   #23
mgit
Guru
 
Avatar użytkownika mgit
 
Data rejestracji: 22.08.2004
Lokalizacja: Chojnów
Posty: 8,799
mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
Cytat:
Napisany przez lee99 Podgląd Wiadomości
ubuntu u mnie niechce wystartować z GRUBa (mam 3 dysku dwa ata i jeden sata i miałem problemy)
Dlatego wrzuciłem Mandrive extreme 2.1 (2008.1) i o dziwo kurcze startuje i wszystko sie ładnie wykrywa i uruchamia
Suse być może wypróbuje jak sie pojawi stabilna 11 narazie testuje tą dystrybucje

Sorka za offtopic ale próbuje w niej update'ować Kadu wpisałem urpmi itd. jak to tam miało być daje żeby mi się zainstalowało (albo to całkiem usunąć) a tu w konsoli wyskakuje jakieś cudo

Męcze się z tym jakiś czas hehe dlatego dałem sobie pare lat temu spokój z linuksem ale teraz nie odpuscze ))
to oznacza że nie masz spełnionych zalezności, zainstaluj ten pakiet libex... i wtedy ruszy, za to wole ubuntu, wpisuje nazwe programu a system sam se ściąga co cza
__________________
mgit jest offline   Odpowiedz cytując ten post