Dyskusja: Ad Muncher
Podgląd pojedynczego posta
Stary 14.06.2008, 09:35   #12
yahol
Głupi Yasio
 
Avatar użytkownika yahol
 
Data rejestracji: 27.05.2003
Lokalizacja: **.#
Posty: 4,467
yahol po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>yahol po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>yahol po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>yahol po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>yahol po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>
Cytat:
Napisany przez Bartez Podgląd Wiadomości
Więcej tego typu programów i za treść dostępną w internecie, która nie jest darmowa (niestety z tego mało kto zdaje sobie sprawę), będziemy płacić. Obecnie robimy to oglądając reklamy, z których te serwisy się utrzymują.

No ale to tylko taka dygresja.
Bartez - sa granice zdrowego rozsadku!
Jezeli nie moge popatrzec na strone, bo otwiera mi sie 100 reklam, z ukrytymi buttonami - to moje dzialanie jest jedno - zlikwidowac!

Cytat:
Napisany przez ed hunter Podgląd Wiadomości
Ale za to program nie jest darmowy

Zainstalowałem z ciekawości...
Cytat:
Napisany przez Jarson Podgląd Wiadomości
Ano właśnie, 30-dniowy trial

A co do reklam, to fakt, że w dużej mierze dzięki nim mamy darmowe serwisy, skrzynki pocztowe na portalach internetowych itp. Gdyby nie było w internecie reklam, w miejscach, gdzie je widzimy, widniałyby zapewne cenniki...
Nie przesadzajcie - mozna sprawdzic i kupic, mozna inaczej.
Nie podam przeciez linka do full wersji
Ludzie sie narobili, wiec niech tez zarobia


Rozumiem potrzebe reklam, jako zrodlo zarobkow, ale nie akceptuje reklamy nachalnej, agresywnej i przeszkadzajacej w normalnym uzywaniu internetu.
A i pojawianie sie dzwiekow na stronach, wtedy gdy to mi przeszkadza.
Ogolnie - jestem za takimi programami.
Projektanci stron maja czas i pieniadze - nie reklamuja w inny mniej nachalny sposob.
Strony web to nie Polsat A zreszta jak kto chce - sa strony platne, niech zrobia strony z reklamami, dla maniakow
__________________
Powyższa wypowiedz, wyraża jedynie moja opinię w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko mnie ani w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto zastrzegam sobie prawo zmiany poglądów bez ostrzeżenia i podawania przyczyn.
******************************************
Monarchista, podstępnie knujący przeciwko Republice i demokracji!
yahol jest offline   Odpowiedz cytując ten post