Dyskusja: VERBATIM DVD+R x16
Podgląd pojedynczego posta
Stary 14.06.2008, 10:14   #1031
mkkot
Stały bywalec ;)
 
Data rejestracji: 07.01.2007
Posty: 188
mkkot zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Ale coś w tym może być. Ostatnio zdziwiłem się strasznie, gdy wyciągnąłem ok. 7 letniego Pastela CD, a on po prostu nie chciał się czytać. Nie wiem na czym to było nagrywane, ale wiem że działało kiedyś.

Większych doświadczeń z CD nie mam, no może oprócz takich, że wszystkie 5 letnie Hawki już się nie czytają, niektóre Media Store się rozkleiły, no a reszta też zwykle nie działa. Ale miałem wtedy badziewną nagrywarkę i płyty też kupowałem najtańsze. Zbadam jeszcze wkrótce jak to jest z tymi starymi markowymi płytami.

Słuchajcie, jakby kogoś interesowało, dostałem dzisiaj SPAM (ale chyba zamówiony, to znaczy musiałem zaznaczyć gdzieś jakieś pole ) od CDMANIA z naprawdę ciekawą ofertą Verbów. Niestety nie napisali co to za jakie.

http://www.cdmania.pl/product_info.php?products_id=141
http://www.cdmania.pl/product_info.php?products_id=239
mkkot jest offline   Odpowiedz cytując ten post