Dyskusja: nowy dział OC
Podgląd pojedynczego posta
Stary 23.06.2008, 09:42   #4
andrzejj9
the one
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika andrzejj9
 
Data rejestracji: 08.12.2002
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 17,900
andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>
Cytat:
Napisany przez seku Podgląd Wiadomości
nie wiem jak starsze Gigabayte ale ten jest rewelacyjny z DUAL bios co sie sypnie znaczy przesadze w OC i przywraca ostatnie dobre ustawienia

Asus miał być 8 fazowy ale coś mi tu nie pasowało bo żeby puścić na @3.0 to musiałem nieźle dovoltowac

a na Gigabyte robie to przy 1,41v

każdy mówił ze C2D są niesamowicie wydajne tu sie zgodzę i ze nie trzeba OC ale jeśli już sie go ma to tak jakoś samo od siebie zachęca a to ze do lekkiego oc nie trzeba zmieniać BOX chłodzenia i Vcore to po prostu rewelacja

pamięci kupiłem na zapas ale w sumie dobrze bo chociaż ich katować nie trzeba i spokojnie sobie śmigają i maja niezły zapas

rzekomo P45 to ostanie MB maja być na nim pewnie jeszcze większe wsparcie ma mieć dla DDR3

jeśli dobrze rozumiem to mój Gigabyte ma czyli 12 fazowe zasilanie procka ?
Te nowe Asusy z serii P5Q mają właśnie 8 i 16 fazowe zasilanie (16 przy wersji Deluxe i Premium). Co prawda czytałem na jednym forum, że to pic na wodę, ale nie znam się na tym i nie wiem, czy mieli rację.

Przy okazji - możesz podać symbol płyty, którą masz i pamięci?
__________________


neverending path to perfection..
andrzejj9 jest offline   Odpowiedz cytując ten post