Dyskusja: Promocja w Empiku
Podgląd pojedynczego posta
Stary 24.06.2008, 08:30   #10
andrzejj9
the one
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika andrzejj9
 
Data rejestracji: 08.12.2002
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 17,900
andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>
Cytat:
Napisany przez dwozny Podgląd Wiadomości
Faktycznie, byłem dzisiaj w dwóch empikach i ani śladu po tych promocjach, myszkach i klawiaturach. Jutro jeszcze odwiedzę jeszcze jeden empik, może tam będzie, bo interesuje mnie Microsoft Wireless Optical Desktop 4000, ewentualnie z numerkiem 1000.
BTW. Na dole jest napisane oferta dostępna w wybranych empikach... jest na jakiejś stronie napisana lista tych wybranych empików? Bo ja nawet na sklepie katalogu nie widziałem
No właśnie cholera wie jak z tymi wybranymi, trzeba by się spytać kogoś z obsługi. Sam się przekonałem, że nie we wszystkich (nawet nie w największych w mieście, jak MegaStore we Wrocławiu), bo mam znajomego, który w jednym pracuje i by mi jakby co coś odłożył, ale okazało się, że u nich tej promocji nie ma. Wczoraj bylem w Złotych Tarasach w Warszawie i znalazłem jedną myszkę z promocji, ale koszotowała 20 złotych więcej, więc pewnie też tej oferty promocyjnej tu nie ma. A bądź co bądź dość ważna lokalizacja..

Tak więc trudno powiedzieć, trzeba po prostu kogoś zapytać.
__________________


neverending path to perfection..
andrzejj9 jest offline   Odpowiedz cytując ten post