Dyskusja: Bit Torrent
Podgląd pojedynczego posta
Stary 01.07.2008, 21:38   #725
- Deckard -
Odnowiony Cyfrowo
 
Avatar użytkownika - Deckard -
 
Data rejestracji: 23.05.2006
Lokalizacja: A.D 2019
Posty: 5,059
- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez Bródka Podgląd Wiadomości
Mam to samo nie wiem co im sie porobilo jak ktos ma namiar na general bardzo prosze o info bo juz mnie krew zalewa ratio mam w pozadku, zawsze seedowalem a tu nagel takie cos z rana, chco samo pobieranie i wysylanie dziala wiec njie kumam

EDIT:

I juz wszystko wiadomo jakis ***** oszukiwal na laczu netii wiec by go zablokować zablokowali serwer z poczatkiem 87.205 oczywscie jest to serwer netii wiec bardzo duza ilosc osob na tym ucierpi i PB jeszcze nie wie co z tym fantem zrobic
ja mam znowu to samo daremna ta strona sie robi nie dosc ze mało fajnych torentów maja to jeszcze szopki takie..
- Deckard - jest offline   Odpowiedz cytując ten post