Podgląd pojedynczego posta
Stary 06.07.2008, 04:24   #1
itq5
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 06.07.2008
Posty: 3
itq5 w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
problem z odpalaniem filmow przez SMS

Witam ja mam taki problem z programem sms wypaliłem obraz kilku programow min. swap magic sms jakies emulatory itd... smiga pięknie wbijam w sms ładuje pokazuje pliki z dvd wiec niby działa... zmieniam płyte wkłądam dvd z divxami i jest reading disc potem costam ze dysk jest nielegalny nie pamietam i zebym dał cross jako akceptacje daleszego szukania czy cos takiego... daje krzyzyk i sie nic nie zmienia a pisze waiting for media press start to menu klikam start to mam menu wychodze trójkątem i juz nawet startu dac nie moge wszystkie sie zwiesza... przez mediaplayera tez próbowałem tam wogle nie wyszukuje mi niczego :/ moze ktoś wie w czym tkwi mój problem... próbowałem także odpalać to na zasadzie wkładam dvd z programami odpalam z niej swap magic 3.8 przez niego odpalam sms i zmieniam płyte ale jest to samo co bez sm dodam ze ps2 to wersja slim przerobiona modbo760... mam nadzieje ze ktos mi tu pomoze bo pisze juz w wielu miejscach i zero odzewu a mecze sie około 4 dni z tym prubowałem juz odpalac z cd filmy z dvd jakies bajki anime filmy itd nic nie działa :/

niewiem do płyty z filmami mam dodać jakiś dodatkowy plik czy coś?? może inaczej wypalać wypalam w nero jako dane... czytałem ten temat http://konsole.cdrinfo.pl/artykuly/PS2divx/strona10.php
tutaj na screenie są dodane 2 pliki sms.elf i system.cnf
wiec tak system.cnf moge zrobić sam kozystajac z tego poradnika
pobrałem też od was sms 2.8 ale nie mam tam zadnego pliku .elf wiec niewiem z kąd go wyczarować i ewentualnie dodać... pozatym czy wogle jak mam płytke z wypalonym waszym obrazem z tymi wszystkimi magicznymi programami to potszebuje jeszcze sms na dvd z filmami bo jak mówiłem narazie próbowałem odpalać metodą wsadzałem dvd z waszym obrazem odpalałem sms ottwierałem klape zmieniałem płyte na taka z filmami bez zadnych dodatkowych plików i mi pokazywało reading disc potem ilegal disc itd... i lipa nic nie wyszukiwało już niewiem co robić mam nadzieje że mi łopatologicznie to opiszecie...
itq5 jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online