Dyskusja: nowy dział OC
Podgląd pojedynczego posta
Stary 16.07.2008, 12:44   #14
icemac
RESTECPA ~ SZACUKEN
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika icemac
 
Data rejestracji: 24.02.2003
Lokalizacja: śmietnik
Posty: 13,764
icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez sobrus Podgląd Wiadomości
Miałem Celerona 300@450Mhz, działał od 1999 do 2006, kiedy to został wymieniony na nowy z powodu niewystarczającej wydajności
Gwarancji nie ma, ale prędzej kompa wyrzucisz niż zepsuje się z powodu OC (z resztą nawet bez OC może się zjarać).
Oczywiście trzeba uważać żeby czegoś nie przegrzać i nie mówie tu o ekstremalnym OC z chłodzeniem azotem itp.
u mnie od 2003r procek duron 1400MHz/266 (standard) chodzi jako athlon 2600xp (2066MHz/333) i zero problemów tak mam w blaszaku i nie narzekam, dobre chłodzenie i nawet w upalne dni wyrabia. Max tego procka na jakim chodził to było 2500MHz (lecz to była już przesada )

wydajność jak na net, kilka progzów jest wystarczająca
__________________
Blog o perypetiach z miniakiem
icemac jest offline   Odpowiedz cytując ten post