Podgląd pojedynczego posta
Stary 15.01.2003, 12:09   #3
fido2001
Wyjadacz ;)
 
Avatar użytkownika fido2001
 
Data rejestracji: 24.04.2002
Lokalizacja: Krakow
Posty: 409
fido2001 zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>

Witaj

No wlasnie ta cena mnie przyciagnela.... 340 zl !!
Tak nawiasem mowiac to jestem zadowolony z Plextorka ( 48/24/48 ) ktorego posiadam okolo 2 miesiace, i gdyby nie te jego odglosy podczas wiekszoci nagrywanych plyt, to nic bym nie kombinowal. Troszke sie zmartwilem tym, ze Plextor pozwolil sobie na wydanie nowego napedu z "bledem". Nie jest dla mnie pocieszeniem, ze kolejny hardware-version ma to poprawione. Do tej pory chwalilem Plextora za to ze mozna w ciemno kupowac jego NOWE produkty, bo nigdy nie mial wpadki. Natomiast (...) ktos mi na forum napisal ze jego zdaniem taki rezonans i wibracje podczas nagrywania, nie sa bez roznicy dla jakosci plyt i zywotnosci napedu. Zarowno firma w ktorej kupilem jak i Alstor umywaja rece Mysle wiec nad zmiana napedu, i dodam ze poczulem sie lekko zdegustowany tym faktem. Faktem ze Plex pozwolil sobie na cos takiego... Caly czas mam jeszcze innego, starego Plexa PX-W124TSi, i nie mam do niego zadnych zastrzezen, ale najnowszy model. Hmmmmmmm !. Teraz jak na WWW.CDRINFO.COM pojawily sie nowe dwa artykuly : QUALITY & JITTER, w ktorych porownywane sa miedzy innymi Yamaha z Plextorem, coraz bardziej mysle o Yamaszce.

Natomiast o roznice SCSI a IDE pytam dlatego, bo mialem pare lat temu przypadki ze dwa identyczne napedy ( niekoniecznie nagrywarki ) rozniace sie na zewnatrz inerfejsem np. CD-ROM Teac 32x IDE/SCSI, roznily sie rowniez w srodku i to znacznie... Natomiast pocieszyles mnie i to bardzo ze nie ma roznic u Yamahy. Bo szkoda by mi bylo wywalac 700 jak piszesz... Jest jeszcze jeden argument, mysle ze predzej z plyt glownych zniknie IDE niz zlacze PCI w ktorym mam Adapteca 2940UW Chyba wiesz o co mi chodzi....

Pozdrawiam.Rafal.
__________________
Pomóż mi - pomogę Tobie....
fido2001 jest offline