Dyskusja: Siatkówka
Podgląd pojedynczego posta
Stary 26.07.2008, 23:24   #791
cancel
Wyjadacz ;)
 
Avatar użytkownika cancel
 
Data rejestracji: 30.01.2004
Lokalizacja: Bełchatów
Posty: 283
cancel zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Ten temat jakoś tak zginął w gąszczu innych tematów w off topie, więc proponuje przywrócić go do dawnej świetności, kiedy to większość czasu widniał na szczycie tematów, zaraz pod przyklejonymi. Sam tego nie zrobię więc pomóżcie mi.

Ale wracając do siatkówki: Pewnie jak wszyscy wiecie Polska reprezentacja mężczyzn pożegnała się z Ligą Światową po 2 meczach rozegranych w Rio w Final Six tegoż turnieju. Meczy półfinałowych niestety nie oglądałem i bardzo tego żałuję patrząc na wyniki: Brazylia - USA 0:3 (w pierwszym momencie nie dowierzałem własnym oczom, ta w decydujących momentach niepokonana Brazylia uległa, powiedzmy sobie szczerze, o wiele wydawało by się zespołowi USA) Serbia - Rosja 3:0 (tu wygrana Serbii jakoś mnie nie zaskoczyła, ale myślałem że Rosjanie powalczą i będzie 5 setów).

Kobieca reprezentacja jeszcze szybciej pożegnała się z rozgrywkami World Grand Prix bo po fazie grupowej, wygrywając raptem jeden mecz i to z Turcją. W odniesieniu do kobiecej reprezentacji to co zrobił Bonitta z Skowrońską, Barańską i Skorupą, chodzi o wyrzucenie z kadry za niestawienie się na kolacji po pogrzebie Agaty Mróz, jest niedopuszczalne nie wyjaśniając tego najpierw z siatkarkami, a z tego co mówią sami zainteresowani wynika, że to nie one są winne a menedżer kadry Maciej Tietiańec. Tym samym Bonitta popsuł nieco atmosferę w drużynie, no ale to jest tylko i wyłącznie moje zdanie.

Teraz liczę na was! Piszcie, aby ten temat znów nie zatonął w głębinach Off topu.
__________________
Udzielam się tylko w tematach, na których się znam i/lub mogę coś wnieść do dyskusji, a że znam się na niewielu rzeczach to dyskusji z moim udziałem jest niewiele. (innymi słowy: musicie dogłębnie przeszukać forum aby odnaleźć moje posty ) Ten temat jest jednym z nielicznych z moim udziałem.
Spiesz się powoli!
(lepiej na tym wyjdziesz)
cancel jest offline   Odpowiedz cytując ten post