Podgląd pojedynczego posta
Stary 15.01.2003, 22:28   #7
fido2001
Wyjadacz ;)
 
Avatar użytkownika fido2001
 
Data rejestracji: 24.04.2002
Lokalizacja: Krakow
Posty: 409
fido2001 zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Na temat optyki TEACa 32x zdania sa podzielone, ja tego nie mam jak sprawdzic - musialbym zniszczyc mojego 32x SCSI a sluzy mi 5 lat, wiec to juz dziadzius i nalezy sie mu spokojma starosc...

Laser, czy sie zlamalem to Ci powiem jak pouzywam troszke Yamaszke, na razie mam dosc buczacego Plextora, i jak najszybciej chce sie go pozbyc... Nagrywa oki, ale jest troszke niedociagniec, a po za tym bardzo niepodoba mi sie kilka maili ktore dostalem od panow z Plextor-Belgia. Od dzis moga mnie pocalowac tam gdzie gazy gnilne maja ujscie, nie zasluguja na to abym dalwal im zarobic... O Yamaszce coraz wiecej dobrego slysze, sam mam Amplituner i stacjonarny DVD tej firmy i uwazam ze w klasie cenowej ponizej 6000,- Yamaha - Ampli rzadzi... Mowa oczywiscie oczywiscie o cyfrowce, bo nie mam zamiaru porownywac jej do niesamowitych lampowcow z jakimi mialem do czynienia, lub klasycznych STEREO firm takich jak Harman&Kargon.....

Wracajac do tematu, ostatnio doszly jak wspomnialem 2 ciekawe artykuly ( na www.cdrinfo.com ), ktore daja duzo do myslenia. Do tego jeszcze ta cena ! Moze faktycznie Yamaha wydala ostatni model CD-RW przed DVD recorderami, i dopiescila go na maxa. Dla mnie wazne zeby nie buczala, nagrywala dobrze Audio, no i nie psula sie.... Bo ktos kiedys powiedzial madre slowa, ze najlepsze ............(cos), to cos takiego co sie nie psuje... Po za tym Laser, duzo daly mi tez posty wymieniane z Toba....Dziekuje.

Pozdrawiam,Rafal.
__________________
Pomóż mi - pomogę Tobie....
fido2001 jest offline